Produkty pro duplikaci dat U-Reach

Produkty pro duplikaci dat U-Reach
U-Reach Nederland U-Reach Nederland

 

Produkty pro duplikaci dat U-Reach

U-Reach expert na datová zařízení

Vítejte na stránkách U-Reach Netherlands. Zde najdete veškeré informace o rozsáhlé řadě datových duplikátorů a mazaček U-Reach pro USB flash disky, SD/microSD CompactFlash a CFast flash paměťové karty, SATA a SAS pevné disky a PCI-Express M.2 SSD disky. Pro každou potřebu duplikace nebo zničení dat vám společnost U-Reach Netherlands může nabídnout vhodné řešení. Všechny informace o produktech na našich webových stránkách jsou k dispozici v angličtině. Náš internetový obchod je dostupný v několika jazycích.


U-Reach Duplikátory a vymazat USB disků

Duplikátory a vymazat USB disků

Duplikátory USB flash disků U-Reach byly vyvinuty pro rychlé a efektivní kopírování nebo mazání většího počtu USB disků. Duplikátory fungují nezávisle, není potřeba žádný PC ani software. Duplikátory USB U-Reach dokážou současně vytvářet více kopií z hlavní jednotky USB (USB 1.0, 2.0, 3) stisknutím tlačítka. Duplikátory U-Reach Intelligent 9 USB 2.0 a U-Reach U3 USB 3 duplikátory jsou také vhodné pro duplikování nebo dezinfekci externích pevných disků USB.


U-Reach SD/microSD duplikátory a vymazat

SD/microSD duplikátory a vymazat

Duplikátory SD/microSD U-Reach jsou vhodné pro duplikování nebo mazání paměťových karet Secure Digital a Micro Secure Digital. Duplikátory SD/microSD U-Reach jsou vybaveny dvěma porty, takže pro použití karet microSD nejsou potřeba žádné adaptéry. Duplikátory U-Reach pracují samostatně, k provozu není potřeba žádný počítač ani software. Můžete snadno kopírovat z karty Master SD nebo microSD na více karet Target SD nebo microSD současně.


U-Reach CF/CFast duplikátory a vymazat

CF/CFast duplikátory a vymazat

Duplikátory paměťových karet U-Reach Compact Flash jsou navrženy tak, aby rychle a snadno duplikovaly nebo vymazaly paměťové karty CF nebo CFast flash. K dispozici je několik U-Reach Compact Flash duplikátorů; Věže, Intelligent 9 Silver nebo Intelligent 9 Gold. Pomocí těchto duplikačních systémů lze rychle a efektivně vytvářet více kopií z karty Master CF nebo CFast. Duplikátory Compact Flash pracují samostatně, není potřeba žádné připojení k počítači ani software.


U-Reach Duplikátory pevných disků/SSD a vymazat

Duplikátory pevných disků/SSD a vymazat

U-Reach nabízí širokou škálu duplikátorů a mazadel pro kopírování a mazání pevných disků SATA nebo SAS a SSD. Duplikátory pevných disků U-Reach mohou vysokou rychlostí kopírovat nebo mazat více disků. K dispozici je několik modelů, které nabízejí několik možností připojení a rychlosti kopírování. Volitelné adaptéry také umožňují použití různých formátů disků, jako je IDE nebo mSATA. Samostatné duplikátory mohou vymazat více pevných disků, například funkcemi Secure Erase nebo DoD 5220.22-M Erase.


U-Reach PCIe M.2 duplikátory a vymazat

PCIe M.2 duplikátory a vymazat

Duplikátory U-Reach PCI Express mohou klonovat nebo přepisovat více disků M.2 NVMe nebo M.2 SATA SSD při vysokých rychlostech kopírování. Kopírovací systémy U-Reach PCIe M.2 fungují nezávisle, není potřeba žádný počítač ani software. K dispozici jsou různé modely duplikátorů PCIe M.2 v rozsahu od 1 do 20 portů. Kromě duplikace lze duplikátory PCI Express M.2 použít také k dezinfekci disků M.2 NVMe a SATA. K tomu jsou k dispozici různé metody, jako je Secure Erase nebo DoD 5220.22-M Erase.


Internetový obchod U-Reach Čeština

Internetový obchod U-Reach

Všechny produkty U-Reach lze snadno objednat v našem internetovém obchodě. Duplikační systémy U-Reach dodáváme do všech zemí Evropské unie. Internetový obchod U-Reach Netherlands je k dispozici v různých jazycích. Produkty U-Reach je samozřejmě možné objednat i telefonicky nebo emailem.
Copyright ©2001-2024 U-Reach Nederland, all rights reserved.

All prices and specifications are subject to change and availability. All offers and orders are subject to our general terms and conditions. Please take note of our disclaimer and privacy policy. Type errors as well as price changes reserved.

CZ - DE - DK - EN - ES - FR - HU - IT - PL - PT - RO